Wyniki
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Zamówienia powyżej 30zł z darmową dostawą

Kosmetyki pod oczy

Wyników 1 - 1 z 1

Naturalne kremy pod oczy

Oczy są zwierciadłem duszy - a skóra wokół nich jako najdelikatniejszy obszar całej twarzy, narażona jest na wczesne oznaki starzenia. Czy mamy na to jakiś sposób? Zdecydowanie, w grę wchodzą tylko naturalne kremy pod oczy!

Kiedy należy zacząć pielęgnację skóry wokół oczu?

Skóra wokół oczu jest najcieńsza, a przez to najdelikatniejsza na twarzy, wymagający wzmożonej pielęgnacji. W tym obszarze na twarzy widać każdą nieprzespaną noc, zmęczenie, i oczywiście pierwsze oznaki starzenia - płytkie zmarszczki mimiczne. Dodają one kobietom urody, gdyż powstają głównie na skutek szczerego, częstego uśmiechu. Warto jednak zadbać o to, aby jak najdłużej pozostawały płytkie, subtelne i urocze. Dobry krem pod oczy ma za zadanie nie tylko uelastyczniać i wzmacniać skórę pod oczami, ale również zapobiegać pogłębianiu się "kurzych łapek". Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy warto zacząć używać, gdy skóra wciąż jest jeszcze dobrze nawilżona i gładka - w okolicach trzydziestego roku życia. Dzięki temu uda się dłużej utrzymać jej wspaniały wygląd!

Santo Volcano SPA - wyjątkowa moc kosmetyków greckich

Greckie kosmetyki bazują na tym, co w Grecji najcenniejsze - czyli na naturalnych surowcach, których nie znajdziesz w innych częściach świata. Woda wulkaniczna, którą zawiera wyjątkowy krem pod oczy Santo Volcano SPA, jest przesycona minerałami, które wnikają głęboko w skórę, wzmacniając jej strukturę i nadając jej świeży wygląd na długi czas. Dobry krem pod oczy stosowany systematycznie będzie utrzymywał odpowiedni poziom nawilżenia wokół skóry oczu, dbał o odpowiednią elastyczność komórek skóry, a tym samym - również wzmacniał jej strukturę, zapobiegając pogłębianiu się zmarszczek mimicznych. Stosując wysokiej jakości naturalny krem pod oczy przeciwzmarszczkowy możesz śmiać się bez obaw o zmarszczki wokół oczu - uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety, a razem z młodym, świeżym wyglądem okolic oczu zdecydowanie uda Ci się utrzymać swój wspaniały wygląd na długie lata! Wypróbuj moc greckich kosmetyków prosto z wulkanów i pokaż światu swoją zawsze młodą, ozdobioną uśmiechem twarz!

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z wodą wulkaniczną

Delikatna skóra okolic oczu wymaga szczególnej troski i mądrego podejścia w pielęgnacji. Zadbaj o nią z naszym nawilżająco-naprawczym kremem. Bogaty w drogocenne składniki odżywcze, skutecznie pielęgnuje, wygładza i odświeża skórę pod oczami. Wspomaga jej młody wygląd i opóźnia powstawanie zmarszczek.

Skuteczna pielęgnacja okolic oczu wspomaga długotrwałe utrzymanie młodego wyglądu skóry. Zastosuj najlepsze, sprawdzone składniki aktywne o działaniu przeciwstarzeniowym. Wypróbuj przeciwzmarszczkowy krem zawierający bogactwo naturalnych elementów naprawczych.

Za skuteczność działania kosmetyków do pielęgnacji twarzy Santo Volcano SPA odpowiada m.in. główny składnik tej pielęgnacyjnej linii, jakim jest woda wulkaniczna. Przepełniona minerałami, dogłębnie odżywia skórę, remineralizując komórki. Kolejnymi, sekretnymi elementami są unikalne formuły zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych. Kompozycje Olifeel®, Hydroviton® PLUS, Filmexel ®, Riboxyl™ czy Sepitonic™ M3 to przepełnione minerałami składniki dbające o zdrowie i świeży wygląd skóry.

Projekt i wykonanie fastlan.pl