Wyniki
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Zamówienia powyżej 30zł z darmową dostawą

O nas

Profesjonalne, greckie kosmetyki

Sklep z profesjonalnymi kosmetykami naturalnymi Santo Volcano SPA to luksusowe produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Stanowią kompleksową, holistyczną linię pielęgnacyjną, w pełni troszcząc się o potrzeby skóry i włosów. Mogą być stosowane zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych jak i w zaciszu własnego domu.

Linia produktów Santo Volcano SPA posiada certyfikat bezpieczeństwa Laboratorium J.S. Hamilton. Potwierdza on bezpieczeństwo stosowania produktów na skórach wrażliwych, skłonnych do atopii, łuszczycy czy egzemy. W trosce o naszych klientów stale monitorujemy jakość składników wykorzystywanych do produkcji kosmetyków.

Jako sklep santovolcano.pl jesteśmy jedynym dystrybutorem greckich kosmetyków Santo Volcano SPA w Polsce. Serdecznie zapraszamy do współpracy salony kosmetyczne, gabinety masażu oraz sprzedawców detalicznych. Po więcej informacji na temat współpracy zapraszamy do zakładki WSPÓŁPRACA lub do bezpośredniego kontaktu.

Z dumą przedstawiamy linię kosmetyczną Santo Volcano Spa jako produkty o najwyższej jakości, wykonane z organicznych i naturalnych składników, w tym licznych ekstraktów roślinnych.

Wierzymy, że nasze zdrowe podejście i chęć pomocy cerze, skórze i włosom zostanie dostrzeżone i docenione nie tylko przez zwolenników naturalnej pielęgnacji lecz również osoby, przez lata stosujące produkty pochodzące z rynku przesyconego kosmetykami o sztucznych, chemicznych składach.

Naszą misją jest holistyczna pielęgnacja skóry, dostarczenie jej najlepszej jakości składników i minerałów. Wciąż poszukujemy w świecie natury kolejnych elementów mogących jak najkorzystniej wpłynąć na poprawę zdrowia skóry i włosów. Zapraszamy Cię do wspólnej podróży.

Projekt i wykonanie fastlan.pl