Wyniki
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Zamówienia powyżej 30zł z darmową dostawą

Blog

Kosmetyki na wakacje, jakie kosmetyki zabrać ze sobą do samolotu? Poznaj mini kosmetyki Santo Volcano SPA

 

Jakie kosmetyki można mieć ze sobą w samolocie?

W bagażu podręcznym, który możemy zabrać na pokład samolotu, wszelkie kosmetyki o płynnym charakterze, czyli emulsje, pasty, żele bądź aerozole muszą być przewożone w pojemnikach o objętości maksymalnie 100 ml. każdy. Wszystkie pojemniki powinny znajdować się w przezroczystych torebkach, których maksymalna pojemność wynosi jeden litr. Wszelkie informacje dotyczące konkretnych specyfików, które można mieć ze sobą w samolocie, można znaleźć na przykład na stronie wybranych linii lotniczych.

Mini warianty z oferty Santo Volcano SPA

Santo Volcano SPA - znana i ceniona marka greckich kosmetyków wyróżniających się przemyślanym, naturalnym składem ma do zaoferowania liczne kosmetyki w mini odsłonach. Małe opakowanie masła do ciała to świetny wybór nie tylko podczas lotu samolotem. W podróży doskonale sprawdzą się również inne produkty dostępne w ramach przygotowanej oferty, na przykład czarna gąbka do mycia twarzy, która idealnie sprawdzi się w niewielkich kosmetyczkach, zapewniając właściwą higienę twarzy bez względu na okoliczności.

Gąbka konjac do mycia twarzy - czym jest i jak z niej korzystać?

Gąbka przeznaczona do mycia twarzy została stworzona z wyselekcjonowanych składników, takich jak konjac oraz woda wulkaniczna. Pierwszy z nich jest azjatycką rośliną, która zawiera wiele cennych witamin i minerałów, na przykład cynk, żelazo czy fosfor. Wykazuje działanie złuszczające oraz odświeżające. Ponadto dobrze myje, usuwając nie tylko zanieczyszczenia, ale również bakterie, sebum i martwy naskórek, jednocześnie nie naruszając warstwy hydrolipidowej. Drugi składnik powstaje dzięki naturalnej filtracji, podczas gdy deszcz przenika przez skały wulkaniczne. Zawiera między innymi potas, magnez, wapń czy krzemionkę, która pomagają wzmocnić barierę ochronną skóry.

Czarna gąbka do mycia twarzy jest łatwa w użytkowaniu. Ma działanie nie tylko czyszczące. Sprawdza się również podczas wykonywania masażu twarzy, pielęgnowaniu tatuaży czy w skutecznej walce z niedoskonałościami skóry. Dzięki niewielkim rozmiarom gąbkę również bez problemu można przetransportować w samolocie, korzystając z niej bez względu na miejsce pobytu.

Projekt i wykonanie fastlan.pl