Wyniki
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Zamówienia powyżej 30zł z darmową dostawą

Blog

Działanie wody wulkanicznej w kosmetykach naturalnych

Woda wulkaniczna w kosmetykach to najcenniejszy komponent w 100% naturalnych produktów firmy Santo Volcano Spa. Wydobywająca się z głębi Ziemi, na greckiej wyspie Santorini, przechodzi po drodze przez wiele warstw skał wylewnych. Dzięki temu wzbogaca swój skład o minerały (miedź, selen, cynk) oraz drogocenne mikroelementy. Zawartość tych składników wzmacnia właściwości wody wulkanicznej, a produkty Santo Volcano Spa pomagają zadbać o kondycję Twojej skóry i ciała.

Woda wulkaniczna w kosmetykach Santo Volcano Spa

Stosowana w kosmetykah woda wulkaniczna z wyspy Santorini, jest krystalicznie czysta, wolna od zanieczyszczeń i wzbogacona w liczne minerały.
Woda wulkaniczna zastosowana w linii kosmetyków Santo Volcano Spa przyczynia się do wzmacniania bariery ochronnej skóry. Powstająca w wyniku naturalnej filtracji woda wulkaniczna, wspiera remineralizację skóry oraz właściwie ją regeneruje.

Linia kosmetyków marki Santo Volcano Spa w szczególności odpowiada za:

  • detoksykację;
  • długotrwałe i intensywne nawilżenie;
  • odnowę komórek;
  • stymulację produkcji kolagenu;
  • ochronę przeciwstarzeniową.

Santo Volcano Spa to naturalne kosmetyki wykonane z najwyższej jakości organicznych składników.
W trosce o Twoją skórę ciała i włosy nieustannie poszukujemy nowych elementów natury, które będą wspierać codzienną pielęgnację.
Nasze kosmetyki zostały przetestowane dermatologicznie i uzyskały certyfikaty poświadczające jej bezpieczeństwo stosowania na skórze normalnej i suchej.

Santo Volcano Spa - greckie kosmetyki w Twojej łazience

Jakie skłądniki znajdziesz w greckich kosmetykach?
Przede wszystkim organiczną oliwę z oliwek, naturalne olejki, ekstrakty pochodzenia naturalnego i wulkaniczną wodę z Santorinii - otul się w swoim domowym spa darami Ziemi.

Certyfikat Laboratorium J.S. Hamilton potwierdza, że nasze produkty mają pozytywny wpływ na skórę osób cierpiących na alergie skóry, w tym cerę wrażliwą, egzemę czy łuszczycę.
Dzięki stosowaniu organicznych kosmetyków z linii Santo Volcano Spa Twoja skóra zyska zdrowy wygląd i odporność.
Wzmocnij swoje włosy, nadaj im połysk i przywróć blask swojej skórze dzięki naturalnym kosmetykom Santo Volcano Spa.

Projekt i wykonanie fastlan.pl