Wyniki
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Zamówienia powyżej 30zł z darmową dostawą

Blog

Naturalna pielęgnacja włosów Santo Volcano SPA

Kosmetyki naturalne w pielęgnacji włosów

Skuteczna pielęgnacja włosów, a zarazem całej skóry głowy polega na połączeniu zabiegów higieny ciała z odpowiednimi kosmetykami. Kluczowym elementem będą składniki wykorzystane przy produkcji tych kosmetyków. Kosmetyki naturalne zawierają aktywne substancje odżywcze, które zostały pozyskane z naturalnych składników mineralnych i organicznych. Oczywiście mamy w nich także naturalne konserwanty. Naturalne kosmetyki Santo Volcano SPA te wykazują wyłącznie pozytywne oddziaływanie na skórę i cały organizm. Skuteczność produktów opiera się na wysokiej zawartości wody wulkanicznej, odżywiających olejków i witam, poprawiających kondycję skalpu. Mikroelementy wnikają głębiej w skórę niż kosmetyki konwencjonalne i powodują na niej pozytywne zmiany bez skutków ubocznych.

Właściwa, naturalna pielęgnacja włosów

Naturalną pielęgnację włosów powinniśmy zacząć od zabiegów, które oczyszczą i pobudzą skórę głowy. Najprostszym zabiegiem jest mycie głowy odpowiednim szamponem.

Uniwersalny szampon nawilżający do włosów idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Doskonale oczyści i pobudzi cebulki włosów do wzrostu oraz zapobiegnie ich rozdwajaniu na końcach. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników odżywczych nasze włosy nabiorą odpowiedniej barwy i połysku. Nawilżenie całej głowy ułatwi ułożenie włosów, a końcowy rezultat przełoży się na bardziej efektowne uczesanie.

Do włosów farbowanych polecany jest dedykowany szampon, ponieważ wymagają one innej pielęgnacji i są jeszcze bardziej wrażliwe.

Nawilżająca maska do włosów to kolejny z zabiegów. Odpowiednio nałożona daje efekt jeszcze głębszego nawilżenia. Przełoży się to także na zdecydowaną poprawę wyglądu całej skóry na głowie oraz włosów. Maska nawilżająca zawiera cenne składniki odżywcze oraz regenerujące, jak olejek jojoba, olej laurowy, d-pantenol oraz wodę wulkaniczną. Zdecydowanie polecamy ten prosty i skuteczny zabieg kosmetyczny.

Serum nawilżające to dodatkowe zabezpieczenie przed rozdwajającymi się końcówkami włosów. Doskonale skleja rozchylone łuski włosa i wygładza je.

Nasze greckie kosmetyki Santo Volcano SPA to kompleksowa pielęgnacja włosów na najwyższym poziomie. Kosmetyki naturalne doskonale sprawdzają się w razie jakichkolwiek problemów ze skórą. Ich używanie doskonale przekłada się na zaawansowaną kosmetykę domową, która jest prosta i dostępna dla każdej kobiety.

Projekt i wykonanie fastlan.pl