Wyniki
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Zamówienia powyżej 30zł z darmową dostawą

Blog

Perfect SPA Awards 2024 - Santo Volcano Spa wśród nagrodzonych

Gala Perfect SPA Awards 2024 przyciągnęła - jak każdego roku - wiele obiektów i marek, które działają w branży SPA & Wellness. O skali wydarzenia świadczy fakt, że do konkursu przystąpiło aż 300 różnych obiektów leżących na terenie całej Polski. Co ciekawe, znajdowały się wśród nich zarówno hotele i centra SPA, które działają od dawna, jak i obiekty, które dopiero rozpoczynają swą działalność w tym zakresie.

Gala Perfect SPA Awards 2024 jak co roku zgromadziła najbardziej znanych i cenionych przedstawicieli firm, hoteli oraz day SPA w Polsce. Wydarzenie promowały również gwiazdy, dla których idea SPA & Wellness jest bardzo ważna w życiu. Podobnie jak w poprzednich latach, nagrody Perfect SPA Awards 2024 trafiły do podmiotów, które zdaniem kapituły konkursowej oraz Internautów najlepiej reprezentują ideę zdrowego stylu życia i pielęgnacji skóry.

 

Najlepsi wśród najlepszych - Santo Volcano Spa

O wadze konkursu świadczy fakt, że kształtuje on tendencje na rynku SPA & Wellness, wspierając podmioty, które mają największe dokonania w promocji zdrowego stylu życia. W kategorii "Kosmetyki do twarzy" sukces naszej firmy jest szczególnie istotny, gdyż pomaga w promocji tej niezwykłej marki i zachęca klientów - poprzez stosowanie nagrodzonego produktu Volcano Eliksir - do dbania o kondycję skóry.

Produkt naszej marki Santo Volcano Spa został doceniony przede wszystkim za:

 • jedyny i niepowtarzalny skład,

 • skuteczność w pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu,

 • naturalne, bezpieczne dla zdrowia składniki.

 

Słów kilka o nas - co warto wiedzieć o Santo Volcano Spa?

Grecka firma kosmetyczna, która już od lat cieszy się stale rosnącą popularnością wśród użytkowników w Polsce. Specjalizująca się w wytwarzaniu i dystrybucji na rynek europejski luksusowych kosmetyków, które wykorzystywane są zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, jak i do użytku domowego.

Cechą charakterystyczną kosmetyków jest ich oryginalny, śródziemnomorski skład. Można w nich znaleźć unikalne formuły, które opierają się m.in. na:

 • wodzie wulkanicznej,

 • naturalnych olejkach i ekstraktach,

 • oliwie z oliwek.

Poza tym w skład kosmetyków sygnowanych nazwą Santo Volcano Spa wchodzi wiele mikroelementów i minerałów. Mowa tu przede wszystkim o wapniu, ale też magnezie, potasie i krzemionce. Woda użyta do produkcji kosmetyków pobierana jest z naturalnych źródeł, dzięki czemu wyróżnia się unikalnym składem mineralnym wspierającym regenerację i remineralizację skóry.

 

Nagrodzony produkt - co warto o nim wiedzieć?

Kosmetyk Volcano Eliksir wyróżnia się bogatym oraz przemyślanym składem. Jest to serum do twarzy, szyi oraz dekoltu, które składa się z wielu różnych substancji aktywnych. To one sprawiają, że oddziaływanie preparatu na skórę jest tak skuteczne i wielopłaszczyznowe. Jakie składniki czynne można znaleźć w produkcie?

 1. Olej z pestek winogron. To substancja, która nawilża, odżywia i zmiękcza skórę, tworząc jednocześnie na jej powierzchni charakterystyczną barierę ochronną. Dzięki temu cera poddana działaniu kosmetyku ulega wygładzeniu i staje się jędrniejsza.

 2. Olejek migdałowy. To kolejny ważny składnik preparatu, który - co warto podkreślić - jest bardzo przyjazny dla organizmu człowieka. Olejek jest bogatym źródłem antyoksydantów i jednocześnie zawiera kwasy tłuszczowe oraz witaminy B i E.

 3. Oliwa z oliwek - to kolejny składnik czynny warty polecenia. Jest to substancja, która wykazuje silne właściwości ochronne, pielęgnacyjne i nawilżające. Dzięki niej łatwiej pozbyć się podrażnień i stanów zapalnych. Oliwa stymuluje skórę do szybszej regeneracji i opóźnia starzenie.

 4. Olej arganowy - jest to składnik, który chroni skórę przed skutkami podrażnień. Jednocześnie działa on wygładzająco, zmniejszając ryzyko wystąpienia zmarszczek. Regularne stosowanie olejku arganowego prowadzi również do zmniejszenia przebarwień skóry dojrzałej.

 5. Woda wulkaniczna - to składnik, który wspomaga proces odżywienia i regeneracji skóry i jednocześnie zaskakuje bogactwem minerałów oraz mikroelementów. W wodzie wulkanicznej można znaleźć magnez, krzemionkę, potas, a także wapń. To ważny składnik produktów Santo Volcano.

 6. Olej mastyksowy - to żywica wytwarzana przez drzewa rosnące na wyspie Chios. Tworzy ona na powierzchni ziemi rozbudowane struktury krystaliczne, które są bogatym rezerwuarem antyoksydantów. Poza tym mastyks zwiększa ilość wytwarzanego kolagenu i usuwa przebarwienia.

Jak widać na przykładzie Volcano Eliksir, nagroda Perfect SPA Awards 2024 przyznana dla nas to bardzo dobra decyzja.

 

13-05-2024
Projekt i wykonanie fastlan.pl